i-korki.net nowoczesna giełda korepetycji

Pozycja w katalogu nr: 8410, przeglądano: 591 razy.


Dodano: 2010-07-20

Kategoria: nauka i technika


i-korki.net
Powstał nowy serwis, w którym można umieszczać ogłoszenia edukacyjne dotyczące lekcji indywidualnych i w grupach. Serwis skierowany jest do studentów, uczniów i nauczycieli. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i przejrzysta. Serwis dostępny jest pod adresem http://i-korki.net

Nowy serwis i-korki.net jest już dostępny. Serwis przyda się studentom, maturzystom i nauczycielom. Można tam umieszczać ogłoszenia i oferty edukacyjne. Serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie.

Jest to nowoczesna giełda korepetycji. Możliwe jest wygodne przeglądanie ogłoszeń i przeszukiwanie. Dodatkowo ogłoszenia sortowane są według użytkowników.

Tabela ogłoszeń zawiera:
-- przedmiot
-- imię nauczyciela
-- treść ogłoszenia
-- miasto i dzielnicę, lokalizację
-- cenę za godzinę lekcyjną

W serwisie rejestrują się osoby oferujące korepetycje i lekcje prywatne, indywidualne i w grupach. nauczyciele zamieszczają swoje dane o certyfikatach i wyróżnieniach oraz dane kontaktowe. Przedstawiają swoje oferty.

Wiele ogłoszeń jest bardzo ciekawych. Wśród ogłoszeń znajdują się różne języki, angielski, niemiecki, rosyjski, hebrajski, serbski.

Obcokrajowcy mogą znaleść dla siebie kursy języka polskiego, również kursy wakacyjne dostępne w miastach urlopowych.

Serwis jest bardzo przejrzysty, oferuje wygodną i łatwą nawigację. Każdy może znaleść dla siebie wiele przydatnych lekcji i kursów.

Serwis został oczywiście wykonany w technologii high-tech.Słowa kluczowe:

chemia, fizyka, język angielski, język francuski, język hebrajski, język niemiecki, korepetycje, matematyka, matura, ogłoszenia, praca, studenci, studia

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs