Domy z drewna, domki letniskowe, ogrodowe i garaże

Pozycja w katalogu nr: 6321, przeglądano: 607 razy.


Dodano: 2010-02-03

Kategoria: dom i ogród


domy-drewno.pl


Jesteśmy firmą produkująca domki letniskowe. Cechuje je niska cena, tania eksploatacja, duża uniwersalność, europejski standard, szybka realizacja, możliwośa montażu w każdym terenie.

Nasze budownictwo jest wzorowane na popularnych i efektownych rozwiązaniach stosowanych w kraju i na świecie. Domki można adoptowaa na obikety o innym przeznaczeniu lub formie przestrzennej np. zajazd, stołówka, zakład gastronomiczny, obiekt hotelowy, domki mieszkalne (dodatkowo ocieplone), obiekty podpiwniczone, bary.

Niewątpliwie zaletą firmy jest elastycznośa. Domki letniskowe wykonujemy zarówno na podstawie firmowych projektów jak i wg. indywidualnego życznia klienta. Nie stawiamy żadnych ograniczeń dotyczących wymiarów, powierzchni czy rozmieszczenia ścianek działowych. Dajemy klientowi całkowitą swobodę w zaprojektowaniu przez siebie wymarzonego domku.Słowa kluczowe:

domy całoroczne z drewna, domy drewniane, domy letniskowe, domy letniskowe z drewna, domy z drewna, domy z drewna całoroczne, domy z drewna letniskowe, garaże, meble ogrodowe, tanie domy z drewna, z drewna domy

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs