KAN Koszalińska Agencja Nieruchomości - sprzedaż, kupno, wynajem - mieszkania, domy, grunty

Pozycja w katalogu nr: 5367, przeglądano: 380 razy.


Dodano: 2009-11-04

Kategoria: nieruchomości


www.kan-nieruchomosci.pl


KAN Nieruchomości - sprzedaż, kupno, wynajem. Największy wybór ofert w Koszalinie i okolicach. Oferty sprzedaży oraz wynajmu. Koszalińska Agencja Nieruchomości oferuje Państwu szeroką gamę usług pośrednictwa w obrocie nieruchomoąciami na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.
Koszalińska Agencja Nieruchomości oferuje Państwu szeroką gamę usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu wszelkich nieruchomości. Nasze działania reklamowe, marketingowe i organizacyjne staramy się dopasować do współczesnych wymagań i oczekiwań rynku. Swoją skuteczność opieramy na sprawdzonych procedurach działania, wysokiej jakości usług oraz współpracy z innymi biurami pośrednictwa, w tym z renomowanymi biurami pośrednictwa z regionu koszalińskiego. Siłą naszej firmy jest również wykwalifikowana kadra stanowiąca połączenie młodości i doświadczenia.

Na co dzień współpracujemy z wieloma bankami oraz instytucjami i firmami w otoczeniu rynku nieruchomości. Na życzenie naszych Klientów bezpłatnie pośredniczymy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, wskazujemy wiarygodną i profesjonalną obsługę notarialną, przedstawiamy oferty usług w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego, ekspertyz budowlanych itp.

Podstawową dewizą naszej firmy jest przede wszystkim troska o dobro Klienta, o zdobycie Jego zaufania i zapewnienie Mu satysfakcji z bezpiecznych i korzystnych transakcji.Słowa kluczowe:

agencja, agencje, biuro, budynek, budynki, dane, developer, dom, domki, domy, domy, drewniane, działki, działki, kan, koszalin, koszalińskie, kupno, lokale, mieszkania, morze, nieruchomości, pomorze, pośrednictwo, pośrednictwo, sklepy, sprzedaż, tereny, zachodniopomorskie, zamiana

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs