Karo.pc.pl

Pozycja w katalogu nr: 3875, przeglądano: 822 razy.


Dodano: 2009-06-22

Kategoria: komputery i internet


karo.pc.pl


Witryna internetowa firmy P.P.H.U. Karo Robert Szurgot w Kole. Sklep internetowy, tworzenie stron WWW, serwis komputerowy oraz sieci komputerowe.

Nasza firma, jako profesjonalny serwis komputerowy, wykonuje kompleksowe usługi związane z prawidłową pracą komputera. Usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom( np. w postaci Outsourcing IT- czyli stałej opieki serwisowej).
Ponad to firma KARO jest autoryzowanym partner firmy G DATA, wprowadzam na rynek jedno z najlepszych rozwiązań antywirusowych dostępnych w Polsce. Oprogramowanie to, jest liderem na rynku w dziedzinie programów antywirusowych od wielu lat. Jest ono ciągle udoskonalane oraz charakteryzuje się najwyższą skutecznością w wykrywaniu i usuwaniu wirusów oraz innych szkodliwych programów zostawiając konkurencję daleko w tyle!
Nasza firma - karo.pc.pl jest w sieci sklepów komputerowych komputertu.pl, dzięki czemu posiadam w swojej ofercie bardzo szeroki wybór nowego sprzętu komputerowego, oprogramowania, urządzeń peryferyjnych, akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych (np. tonerów do drukarek) w bardzo atrakcyjnych cenach! Prowadzę również sprzedaż ratalną we współpracy z AIG Bank Polska.
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej na której szerzej opisałem swoją ofertę usług informatycznych dla firm oraz osób indywidualnych, sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania, budowy i modernizacji sieci komputerowych, tworzenia stron WWW oraz opisy produktów, które aktualnie posiadam w promocji.Słowa kluczowe:

grafika, koło, koło, komputer, monitoring, naprawa, odzyskiwanie danych, projektowanie, promocje na komputery, serwis, serwis komputerowy, sieci komputerowe, sklep internetowy, strony www, tworzenie stron www, web design

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs