Internetowa Poradnia Psychologiczna

Pozycja w katalogu nr: 32375, przeglądano: 235 razy.


Dodano: 2016-09-20

Kategoria: medycyna i zdrowie


e-psycholog24.pl


Celem naszej działalności jest niesienie pomocy innej osobie w rozwiązywaniu trudności życiowych i osiąganiu lepszej jakości życia na drodze rozwoju indywidualnych możliwości oraz ulepszaniu kontaktów międzyludzkich.

Anonimowość
Wielu ludzi rezygnuje z profesjonalnego wsparcia nie mogąc pokonać własnej bariery strachu przed bezpośrednim kontaktem z psychologiem. Wiemy jak ważne dla naszych klientów jest poczucie bezpieczeństwa, dyskrecja oraz zachowanie poufności i anonimowości. Są to fundamentalne zasady, których przestrzega nasz zespół specjalistów.

Internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl proponuje alternatywne rozwiązanie – eliminuje dyskomfort bezpośredniej konfrontacji ze specjalistą. Taką formę relacji psycholog-klient cechuje wyższy poziom anonimowości i dyskrecji.
Internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl dba o jakość relacji z klientem. Brak bezpośredniego kontaktu psychologa z klientem zapewnia poczucie bezpieczeństwa i zachowanie poufności.
Tworzymy odpowiednie warunki do tego, abyś poczuł się bezpiecznie. O kontakcie z poradnią wiesz tylko Ty i Twój psycholog.

Dostępność
Wszystkie usługi, które oferuje internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl zostały stworzone z myślą o potrzebach szerokiego grona odbiorców. Nieważne, w którym miejscu się TERAZ znajdujesz, nieważne ile masz lat, nieważne czy ze względu na swoją niepełnosprawność nie możesz skontaktować się z psychologiem, nieważne czy mieszkasz w dużym mieście czy na wsi, nieważne czy jest godzina 9 rano, czy 2 w nocy – ZAWSZE możesz skorzystać z usług poradni.

Eliminujemy wszelkie bariery, które mogą utrudniać kontakt psychologa z klientem, począwszy od barier geograficznych, organizacyjnych, a skończywszy na barierach emocjonalnych. Jesteśmy dostępni dla każdego i w każdym miejscu z dostępem do internetu.

Elastyczność
Jesteśmy tu z myślą o Tobie i dla Ciebie, dlatego dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Proponujemy elastyczne przedziały czasowe komunikacji, a na życzenie zmieniamy formę kontaktu. Przejrzysty grafik konsultacji z psychologiem pozwala na dostosowanie terminów kolejnych spotkań do Twoich potrzeb.

Redukcja czasu
Nie musisz już tracić czasu na wizytę w gabinecie. Zyskujesz pomoc psychologiczną w zaciszu własnego domu i skupiasz się wyłącznie na swoim problemie.
Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie formę komunikacji z psychologiem, a psycholog dociera bezpośrednio do Ciebie.

Redukcja kosztów
Cennik usług jakie oferuje internetowa poradnia psychologiczna e-psycholog24.pl jest bardzo konkurencyjny w porównaniu z kosztami jakie musi ponieść klient prywatnego gabinetu psychologicznego. Internet w poradnictwie psychologicznym eliminuje dodatkowo koszty dotarcia do miejsca spotkania. Ceny usług są również konkurencyjne w porównaniu do innych poradni psychologicznych i są przystępne dla każdego.

Nasz psycholog w sposób elastyczny dostosowuje się do ewentualnych zmian w terminarzu spotkań zależnie od sytuacji klienta. Terminy kolejnych spotkań są ustalane w nieodległych czasowo terminach celem zapewnienia komfortu osobie potrzebującej wsparcia specjalisty.Słowa kluczowe:

e-psycholog24.pl, internetowa poradnia psychologiczna, internetowy psycholog, pomoc e-psychologa, pomoc psychologiczna online, poradnia psychologiczna, porady psychologa przez internet, psycholog, psycholog on line, psycholog online

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs