NEW-EKO-TRANS Szamba betonowe i spawalnictwo

Pozycja w katalogu nr: 28805, przeglądano: 167438 razy.


Dodano: 2015-01-30

Kategoria: budownictwo i architektura


www.netszamba.pl


Firma NEW-EKO-TRANS ma siedzibę w okolicy Radomia. Firma zajmuje się produkcją zbiorników wodoszczelnych z przeznaczeniem wielobranżowym. Jednak mimo różnego zastosowania zbiornik w każdym przypadku musi spełniać podstawowe funkcje to znaczy musi być ekologiczny, wodoszczelny i funkcjonalny i trwały. Dlatego firma bardzo stara się zachować jakość produkcji zbiorników betonowych.
Oprócz produkcji zbiorników, oferujemy usługi mechaniki urządzeń mechanicznych np. samochody ciężarowe , koparki, naczepy, przyczepy itp.
Również mechanika siłowa dźwigów przenośnych jest nam dobrze znana, dlatego zapraszamy Klientów do naprawiania tego typu urządzeń.
New-Eko-Trans istnieje pod nową nazwą od niedawna, ale kontynuuje tradycje Eko-Trans, spółki jawnej, która rozpoczynała produkcję szamb przed piętnastu laty.
Spółka Eko-Trans była wówczas jedną z pierwszych firm zajmujących się produkcją ekologicznych zbiorników betonowych Firma oferowała kompleksowe usługi, począwszy od przygotowania dokumentów, poprzez wytwarzanie szamb, aż po dostawę, wyładunek i instalację zbiornika wodoszczelnego. Z z biegiem czasu spółka zaczęła się rozwijać, udoskonaliliśmy nasze produkty poprzez nowe materiały produkcyjne.. Zapotrzebowanie na starannie wykonany zbiorniki okazało się tak duże, że postanowiliśmy rozszerzyć usługi na całą Polskę. Wtedy wyjazd do klienta oddalonego od firmy o ponad sześćset kilometrów z tak ciężkim towarem nie stanowił problemu.

Zbiorniki bezodpływowe wykonane z betonu "tradycyjne" posiadają wiele zalet. Są one szczelne i trwałe. Zapewniają możliwość przejechania pojazdami po szambie, czego nie powinno się próbować w przypadku zbiorników plastikowych. Wbrew opiniom, nigdy dochodzi do ulotnienia gazów nie ma nieprzyjemnych zapachów, jeśli zbiornik betonowy wykonano zgodnie z sztuką budowlaną. Zbiorniki betonowe są w niższej cenie, od szamb plastikowych. Naszą propozycję zbiorników kierujemy do do osób, które zakładają rodzinę i pragną zbudować dom i jego otoczenie na solidnej podstawie. Jednak kupili już Państwo domek już zbudowany wcześniej, wtedy nie występuje tu problem, zajmiemy się modernizacją również gotowych już zabudowań, kanalizacji, która wymaga naprawy, ewentualnie całkowitej wymiany. Nie istnieje projekt niemożliwy do zrealizowania - pomagamy wybrać miejsce na szambo, możemy zaproponować zmiany w planach, jednakże na 100% nie będą to uwagi, które w dużym stopniu wpłyną na Państwa nadzieje i koncepcję zaplanowania obszaru państwa domu czy posesji.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową www.netszamba.pl.Słowa kluczowe:

producent szamb, spawalnictwo, szamba betonowe, zbiorniki betonowe, zbiorniki na deszczówkę

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs