Pomoc psychologiczna w Krakowie

Pozycja w katalogu nr: 28588, przeglądano: 346 razy.


Dodano: 2015-01-07

Kategoria: medycyna i zdrowie


krakow.help-is-at-hand.com


Terapia nerwic, zaburzeń osobowościowych, stanów depresyjnych, zaburzeń dietetycznych i leczenie innych dolegliwości oraz problemów, to usługi gabinetu terapii psychologicznej na terenie Krakowa. Agnieszka Guzowska zaprasza do skontaktowania się celem umówienia wizyty. Pomoc udostępniana jest w formie indywidualnej. Oprócz sesji, skorzystać można z poradnictwa.


Terapia nerwic, zaburzeń emocjonalnych, depresji, zaburzeń żywienia i leczenie wielu innych chorób oraz kłopotów, to oferta gabinetu terapii psychologicznej w mieście Kraków. Agnieszka Guzowska zachęca do kontaktowania się celem umówienia konsultacji. Pomoc udostępniana jest w formie indywidualnej. Nie licząc sesji, korzystać można z konsultacji.
Psychoterapia nerwic, zaburzeń emocjonalnych, depresji, zaburzeń odżywiania i leczenie innych chorób oraz kłopotów, to usługi gabinetu psychoterapeutycznego w Krakowie. Agnieszka Guzowska zachęca do kontaktowania się celem umówienia wizyty. Pomoc realizowana jest w formie indywidualnej. Nie licząc sesji, korzystać można z konsultacji.Słowa kluczowe:

gabinet psychologa, kraków, pomoc psychologiczna, psycholog, psychoterapia

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs