Twoja Rodzina w moim obiektywie

Pozycja w katalogu nr: 28301, przeglądano: 177 razy.


Dodano: 2014-12-01

Kategoria: fotografia


www.jayelphotography.blogspot.com


ayeL Photography to moja fotografia, moje spojrzenie na Dzieci, na ich piękne, kochające Mamy, odważnych, szczęśliwych Tatusiów i cudowne, troskliwe Rodzeństwo.

Wykonuję sesje plenerowe, na których Dzieci zawsze cudownie się bawią! Robię wszystko, by były nieskrępowane, prawdziwe, takie jak na codzień, jednocześnie wyglądając inaczej i wyjątkowo, bo fotografia powinna być prawdziwa i piękna!

Posiadam własne, domowe studio. Dlaczego domowe? Bo kocham domową atmosferę! Uwielbiam, kiedy Rodzice wraz ze swoim Maleństwem przychodzą w moje skromne progi, mogą poznać mnie taką, jaka jestem naprawdę, smakując moją prawdziwą, domową kawę, czując zapach moich ścian, otulając się ciepłem, które jest zawsze w moim mieszkaniu.
Posiadam wyposażenie studyjne, delikatne światło, kolorowe tła, różnorodne rekwizyty. Zawsze ustalam z Rodzicami przebieg sesji, wsłuchuję się w ich potrzeby, a przede wszystkim w potrzeby Maluszków- w ich rytm dnia, ich nastrój, emocje, serca.
Moja praca nie kończy się na "pstryknięciu" kilku zdjęć. Moja praca to nie tylko czas spędzony z Wami. To także obróbka zdjęć, często, długa, mozolna i czasochłonna. To także długie godziny spędzane na poszukiwaniach rekwizytów, na ich tworzeniu, inspiracjach, nauce i ciągłym szkoleniu.
Jestem Mamą. Każde Dziecko traktuję jak swoje własne. Każde Dziecko jest dla mnie tak samo ważne i do każdego podchodzę z dawką miłości i przyjaźni. Czemu miłości? Bo Dzieci nie da się nie kochać! Czemu przyjaźni? Bo One jak nikt na świecie wyczuwają w ludziach dobro i możliwość zaufania!
Jestem Mamą i dlatego najlepiej wiem, czego może oczekiwać ode mnie inna Mama.

Będzie mi bardzo miło
móc Państwa gościć w moich progach!

Zapraszam :)Słowa kluczowe:

ciążowa, dziecięca, fotograf, fotografia, lubuskie, noworodkowa, rodzinna, sesje zdjęciowa, zdjęcia dzieci, żary

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs