Doradztwo i szkolenia przedaudytowe w ochronie środowiska

Pozycja w katalogu nr: 26658, przeglądano: 508 razy.


Dodano: 2014-06-28

Kategoria: edukacja


ce2.pl


Firma istnieje na rynku od 2003 roku.
Głównym wyznacznikiem pracy naszej jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
W celu zapoznania się ze szczegółami naszych kompetencji oraz możliwości, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.ce2.pl.
W swojej ofercie posiadamy duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach.
Nasi trenerzy i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łącząc specjalistyczną wiedzę z ogromnym doświadczeniem.
Oferujemy usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł emisji hałasu metodą „Beamforming” to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi.
Szanowni Państwo, CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska.
Drugim tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska.
Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji.Słowa kluczowe:

audyt w ochronie środowiska, doradztwo przedaudytowe, doradztwo w ochronie środowiska, kursy, laboratorium, szkolenia, szkolenia przedaudytowe, warsztaty

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs