Sklep z winami, Katowie, Śląsk - PaletaWin.pl

Pozycja w katalogu nr: 24287, przeglądano: 451 razy.


Dodano: 2013-12-13

Kategoria: pozostałe


paletawin.pl


Jesteśmy hurtownią oraz sklepem internetowym. W naszej ofercie odnajdą Państwo zróżnicowany paletę win i alkoholi. Zajmujemy się sprzedażą hurtową dla firm, a także klientów indywidualnych. Hurtownia win i alkoholi znajduje się w Katowicach, na Śląsku. Ulubione trunki alkoholowe z pewnościa sprawdza się dobrze na rozmaitych przyjęciach domowych oraz biznesowych.
Nasza hurtownia dysponuje asortymentem z kontynentów takich, jak Ameryki północnej i południowej, Afryki południowej, Azji, Australi i Oceani oraz Europy.
Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować swoją ofertę do Państwa potrzeb - z każdym klientem dokładnie ustalamy szczegóły dotyczące zamawianych produktów.
Swoją ofertę adresujemy zarówno do osób prywatnych, jak również różnego rodzaju firm. Jesteśmy także otwarci na nawiązywanie długoterminowej współpracy ze sklepami. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, a przy większych zamówieniach można spodziewać się ciekawych rabatów cenowych.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych nowych produktów, ofert specjalnych oraz obecnych promocjami.Słowa kluczowe:

hurtownia alkoholi, hurtownia win, katowice, sklep internetowy, śląsk

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs