Sprzęt sportowy

Pozycja w katalogu nr: 20944, przeglądano: 618 razy.


Dodano: 2013-02-01

Kategoria: sport i rekreacja


disport.pl


e-sklep sportowo-turystyczny oferujący sprzęt sportowy i sprzęt fitness m.in.: rowery treningowe, bieżnie, piłki, akcesoria turystyczne, odżywki i suplementy, odzież sportowa i inne.
Disport.pl to zespół młodych, energicznych ludzi dla których sport to całe życie. Nasze hobby, kreatywność i doświadczenie pozwoliły nam na zbudowanie największego w sieci sklepu ze sprzętem sportowym. Sport to nasza pasja, która nieustannie nakręca nas do działania – zwiększania jakości świadczonych usług, wychodzenia naprzeciw Klientom oraz ciągłego rozwoju osobistego. Disport to przede wszystkim ludzie, którzy tak jak Ty pasjonują się sportem, kochają aktywnie spędzać czas, a w pracy łączą przyjemne z pożytecznym. Nasz główny cel to wykreowanie Klientom możliwości zakupu produktów z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych w jednym miejscu. Sprzedajemy produkty tylko renomowanych i sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów, satysfakcję Klientów, a także profesjonalne serwisy gwarancyjne na terenie całej Polski.Słowa kluczowe:

akcesoria sportowe., internetowy sklep sportowy, piłka nożna, rowery, sklep sportowy, sporty walki, sporty wodne, sprzęt fitness, tennis

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs