S.O.S sprzatanie.pl - firma sprzątająca Starogard Gdański

Pozycja w katalogu nr: 17088, przeglądano: 258 razy.


Dodano: 2012-04-04

Kategoria: pozostałe


www.sossprzatanie.pl


Świadczymy dla Państwa usługi sprzątające, oferując kompleksowe utrzymanie czystości w domach, osiedlach mieszkaniowych, sklepach, biurach, bankach na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic. Stosujemy skuteczne i elastyczne rozwiązania oparte na indywidualnych potrzebach i życzeniach Klienta.

Nasza firma zapewnia najwyższą jakość usług, za każdy sprzątany obiekt odpowiada nasz przedstawiciel, który odpowiedzialny jest za bezpośredni kontakt z Klientem, personelem na obiekcie i za wszystkie wykonywane tam prace. Zapobiega i rozwiązuje ewentualne problemy, odpowiada na prośby i pytania Klienta.

Dzięki usłudze sprzątanie domów i mieszkań, będą mogli Państwo szybko zapomnieć o tym wszystkim i cieszyć się lśniącym mieszkaniem. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół Waszego domu, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.Słowa kluczowe:

apartamentów, biura, czystość, czyszczenie, czyszczenie obiektów, domów, firma sprzątająca, mieszkań, mycie okien, okien, pranie, pranie tapicerki, sprzatanie biur, sprzątanie, sprzątanie mieszkań, sprzątanie mieszkń, starogard gdański, ścieranie, tapicerka, usługi, usługi porządkowe, w starogardzie gdańskim

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs