Przegląd i Montaż Klimatyzacja Katowice

Pozycja w katalogu nr: 16707, przeglądano: 687 razy.


Dodano: 2012-03-15

Kategoria: budownictwo i architektura


altus-klima.eu


Nasza firma zajmuje się projektowaniem, sprzedażą, montażem i serwisem (w tym [url=http://altus-klima.eu]Przegląd klimatyzacji Katowice[/url]) urządzeń klimatyzacyjnych.Klimatyzacja to więcej niż chłodzenie powietrza. [url=http://altus-klima.eu]Klimatyzatory[/url] zaprojektowane zostały z myslą o cichej pracy stwarzającej przyjazne warunki. Urządzenia tego typu przeznaczone są do zapewnienia komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepach, barach, bankach, hotelach, aptekach, instytucjach państwowych i firmach prywatnych.

Wszystkie urządzenia klimatyzacyjne wyposażone są w wysokiej jakości filtry, które oczyszczają powietrze z pyłów i bakterii. Klimatyzacją steruje się przy pomocy pilota bezprzewodowego.

Każde urządzenie jest przyjazne w użytkowaniu, estetyczne i niezawodne.

Nasza firma oferuje Państwu dobór i dostawę wraz z montażem optymalnej konfiguracji systemów [url=http://altus-klima.eu]klimatyzacji[/url] dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań kierując się następującymi zasadami:
- dobór systemu klimatyzacji wykonujemy zgodnie ze sztuką chłodniczą podczas wizji
lokalnej którą przeprowadzamy bezpłatnie
- nie montujemy urządzeń źle dobranych w stosunku do bilansu cieplego pomieszczenia
- gwarantujemy estetykę i najwyższą jakość montażu urządzeń.W związku z powyższym, prosimy naszych klientów o bezpośredni kontakt w celu umówienia się na niezobowiązujące spotkanie.


Teren działania - CAŁY Śląsk, w szczegulności Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, Zabrze i GliwiceSłowa kluczowe:

klimatyzacja bytom, klimatyzacja chorzów, klimatyzacja gliwice, klimatyzacja katowice, klimatyzacja mysłowice, klimatyzacja sosnowiec, klimatyzacja tychy, klimatyzacja zabrze, montaż klimatyzacji katowice, przegląd klimatyzacji katowice

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs