Agora nieruchomości

Pozycja w katalogu nr: 16139, przeglądano: 322 razy.


Dodano: 2012-02-15

Kategoria: nieruchomości


www.agorahw.pl


Nasza firma działa na Polskim rynku nieruchomości od 1997r. Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam profesjonalnie realizować powierzone przez Państwa zadania. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji od strony formalno prawnej. Firma doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom.

Biuro specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości w kupnie i sprzedaży, oraz wynajmie nieruchomości przemysłowych, usługowych, handlowych jak również gruntów pod małe i duże inwestycje na terenie województwa Pomorskiego jak i na terenie całej Polski. Oferujemy również bogatą ofertę domów i mieszkań na terenie Gdańska i okolic.

Agora nieruchomości ma za sobą znaczące sukcesy na rynku nieruchomości indywidualnych i komercyjnych poparte doświadczeniem zdobytym przy współpracy z wieloma zarówno lokalnymi jak i ogólnopolskimi firmami.Posiadamy również ofertę gotowych projekty domów tanich w budowie i energooszczędnych w eksploatacji. Ponadto oferujemy usługi w zakresie geodezyjnym, projektowania, uzbrojenia oraz kompleksową usługę od projektów do zezwolenia na budowę włącznie z nadzorem wykonawczym. Współpracujemy z renomowanymi biurami architektonicznymi w zakresie projektów i aranżacji wnętrz.Słowa kluczowe:

agora gdansk, agora nieruchomosci, agora nieruchomości, agorahw, agorahw.pl, agorahwdotpl, certyfikat energetyczny, chmielna 26, dom, domy letniskowe, działki letniskowe, gdansk, gospodarstwa, grunt, grunty iwestycyjne, hala, henryk wojsławski, hotele, inwestycje, kredyty, kupno, maciej wojsławski, mieszkanie, obiekt, obiekty, oferty specjalne, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, sprzedaż, warsztaty, wynajem

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs