Pośrednictwo Pracy Koncepcja

Pozycja w katalogu nr: 1425, przeglądano: 432 razy.


Dodano: 2009-01-22

Kategoria: praca i kariera


www.koncepcja.eu


Koncepcja jest prężnie działającą Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy o nr: 1926/1b, 1926/1a, 1926/3.
Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie za granicą. Przyjmujemy aplikacje od osób z całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy.
Organizujemy również wyjazdy edukacyjne w ramach programu au-pair. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do wszystkich krajów Unii Europejskiej, staramy się sprostać oczekiwaniom każdego kandydata, traktując każdą aplikującą osobę indywidualnie.
W naszych biurach zatrudnione są osoby po pobytach zagranicznych, które mogą opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zapewniamy ze to skuteczny, najtańszy i szybki sposób nauki języków obcych.

Wyślij swój numer tel. mailem lub sms-em chętnie skontaktujemy się z Tobą.

Agencja Pracy Koncepcja
Wrocław ul. Podwale 62 pok.01, Tel. 071 343 80 73
tel. kom. 0791080654Słowa kluczowe:

agencja pracy tymczasowej, amsterdam, berlin, dublin, jak zarobić, londyn, manchester, nauka języka, oferty pracy w irlandii, opiekunka, opiekunki, pośrednictwo pracy, praca, praca, praca anglia, praca irlandia, praca niemcy, praca wielka brytania, praca za granica, pracuj za granicą, unia europejska, zarabiaj kasę

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs