Galeria Artystyczna

Pozycja w katalogu nr: 13568, przeglądano: 686 razy.


Dodano: 2011-07-18

Kategoria: sklepy internetowe


cepelandia.pl


Nasza Galeria jest wirtualną Krainą tworzoną przez utalentowane osoby z całej Polski, które ponad wszystko kochają piękne i niepowtarzalne przedmioty, są osobami kreatywnymi oraz wrażliwymi, swoje prace tworzą z pasją oraz dbają o to by każdy egzemplarz był jedyny i niepowtarzalny.
Każdy przedmiot w naszej Galerii jest niebanalnym, fascynującym małym dziełem sztuki. Do stworzenia prezentowanych prac, nasi artyści wykorzystują takie techniki jak: decoupage, scrapbooking, metaloplastyka, ceramika, malarstwo olejne itp.
Jeśli pragniesz podarować bliskiej osobie niepowtarzalny prezent to Cepelandia jest miejscem w którym znajdziesz coś wyjątkowego co sprawi wiele radości i wzruszeń oraz wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.Słowa kluczowe:

biżuteria, biżuteria artystyczna, bransoletka, bransoletki, broszki, dla dziewczyny, dodatki, galeria, klipsy, klipsy, kolczyki, moda, modna, modne kolczyki, naszyjnik, naszyjniki, oryginalne, pierścionki, prezent, rękodzieło, rękodzieło artystyczne, torebki, torebki damskie, trendy, urodziny, walentynki

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs