BHP Poznań

Pozycja w katalogu nr: 12893, przeglądano: 851 razy.


Dodano: 2011-05-20

Kategoria: biznes i ekonomia


bhpkonkret.pl


Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak ważna jest higiena i bezpieczeństwo w pracy?
Szlachetne zdrowie – coś przypomina?
Dlatego zawczasu zadbajmy o odpowiednią organizację pracy pod względem bhp. Dziś to nie tylko szkolenia, to nie tylko wypadki przy pracy, to cała filozofia firmy. Firmy, która zbuduje solidną kadrę pracowników zadowolonych z wykonywanych obowiązków. Już dziś zatroszcz się o swoich pracowników. O ich bezpieczeństwo. A zyskasz spokój i pewność siebie. Firma BHP KONKRET zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Profesjonalne szkolenia z wykorzystaniem najnowszych technik nauczania, nadzór nad prawidłowością dokumentów w firmie, opracowanie ryzyka zawodowego, przeglądy obiektu.
W naszej naturze leży wychodzenie naprzeciw potrzeb klienta. Dlatego każdy nasz usługobiorca traktowany jest indywidualnie.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Nasze motto:
Solidnie, bezpiecznie, na czas.Słowa kluczowe:

audyt, bezpieczeństwa, bezpieczeństwo, bhp, budynku, doradztwo, haccp, higiena, instrukcje, instruktaż, iso, kierujących, kodeks, kompleksowa, multimedialne, nadzór, nowoczesne, obiektu, obsługa, okresowe, osób, poznań, pożarowego, pracodawców, pracownikami, pracowników, pracy, przegląd, przy, ryzyko, specjalista, swarzędz, szkolenia, usługi, wewnętrzny, wielkopolska, wstępne, wypadki, zawodowe, zdrowie

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs