Szkoła Tańca Family Dance - Łódź

Pozycja w katalogu nr: 10981, przeglądano: 334 razy.


Dodano: 2011-01-19

Kategoria: kultura i sztuka


www.familydance.plCzy i Ty kochasz muzykę i taniec? Czy chciałbyś tańczyć niczym bohaterowie ostatnich programów telewizyjnych, którzy pokazują kunszt najrózniejszych styli tanca?

Jeżeli chciałbyś dołączyć do coraz szerszego i popularniejszego grona tancerzy, warto by zainteresować się szkołą tańca Family Dance w Łodzi.

Warto zwrócić uwagę na szeroką gamę styli, jakie poszczególne ośrodki taneczne oferują. Dominują taniec towarzyski, hip-hop, breakdance, salsa, dancehall, zumba. Coraz popularniejsze stają się taniec w parach, gdzie można tańczyc wraz ze swoim partnerem, bądź zajęcia taneczne dla dzieci, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych. Jeżeli posiadasz tylko wystarczająco dużo wolnego czasu i chęci, zerknij do grafiku (czyli planu zajęć) i znajdź termin który Ci odpowiada. Następnie odwiedź naszą placówkę lub stronę szkoły Family Dance by uzgodnić, czy są jeszcze wolne miejsca w grupie. Nic nie stoi na przeszkodzie, w realizacji Twoich tanecznych marzeń i ambicji, więc na co czekasz? Nie zwlekaj, zapisz się na kurs tańca już teraz! Jeżeli znasz już podstawowe techniki taneczne, warto abyś zapisał się na kurs tańca w Łódzi dla zaawansowanych!Słowa kluczowe:

break dance, dancehall, eventy firmowe, family dance, family dance center, hip-hop, imprezy, imprezy okolicznościowe, jazz, latin jazz, latin show, salsa, salsa łódź, szkoła tańca, szkoła tańca łódź, szkoła tańca łódź centrum, taniec, taniec brzucha, taniec łódź, taniec towarzyski, taniec towarzyski łódź, videodance, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs