Adwokat Wrocław

Pozycja w katalogu nr: 10395, przeglądano: 265 razy.


Dodano: 2010-12-07

Kategoria: biznes i ekonomia


www.weglinski.eu


Specjalizujemy się w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego oraz dochodzeniu roszczeń przedsiębiorców. Usługi Kancelarii skierowane są również do klientów indywidualnych.

Nasze Kancelarie znajdują się we Wrocławiu i w Legnicy. Prowadzimy stałą obsługę firm na terenie Wrocławia, Legnicy i okolic. Reprezentujemy Naszych Klientów przed sądami znajdującymi się we właściwości Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych i rozwijamy się wraz z ciągłym poszerzaniem listy swoich Klientów.

Świadczymy usługi prawne w zakresie bieżącego doradztwa na rzecz krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są zarówno przedsiębiorcy działający na rynku lokalnym, jak i firmy międzynarodowe. Proponujemy środki prawne, których celem jest minimalizacja ryzyka i zabezpieczenie interesów Klienta w zakresie bieżących jak i długofalowych działań. Sposób świadczonej pomocy prawnej dostosowany jest do potrzeb Klienta.Słowa kluczowe:

adwokaci, adwokaci w legnicy, adwokaci we wrocławiu, adwokat, adwokatura, cywilne, doradca prawny, doradcy prawni, doradztwo prawne, gospodarcze, handlowe, jawor, kancelaria adwokacka, kancelarie adwokacie, karne, legnica, legnica adwokaci, lubin, milicz, obrona, obrońca, obsługa prawna, oleśnica, oława, pomoc prawna, pracy, prawnicy, prawnik, prawo, radca prawny, rejestracja spółek, rodzinne, strzelin, środa śląska, trzebnica, usługi dla firm, wołów, wrocław, wrocław adwokaci, złotoryja

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs