http://www.gestalt.poznan.pl

Pozycja w katalogu nr: 10379, przeglądano: 699 razy.


Dodano: 2014-01-18

Kategoria: medycyna i zdrowie


gestalt.poznan.pl


Strona poznańskiego terapeuty Gestalt.
Według danych WHO nigdy wcześniej nie obserwowano tak dużego nasilenia różnego rodzaju dolegliwości psychicznych, problemów emocjonalnych, depresji i lęków jak obecnie. Dzisiejsze życie jest z pewnością źródłem dużego stresu, często przekraczającego możliwości radzenia sobie z nim. Nawarstwione problemy emocjonalne stają się z czasem coraz trudniejsze do wyeliminowania i niezbędna może się okazać pomoc specjalisty psychologa i psychoterapeuty.
Zadaniem psychoterapii jest nie tylko leczyć zaburzenia psychiczne, lecz w dzisiejszych czasach także pomagać w szeroko rozumianym rozwoju osobistym.
Terapia Gestalt jest drogą do pogłębiania świadomości swoich emocji, działań, potrzeb, co sprzyja odzyskiwaniu przez pacjenta poczucia kontroli nad swoim samopoczuciem.
Klienci tej Praktyki Terapii uzyskają pomoc zarówno w określonych zaburzeniach, typu depresja, lęk, zaburzenia osobowości, jak również w przypadku motywacji polegającej na chęci lepszego poznania siebie i wzmacniania własnego rozwoju. Prowadzona jest psychoterapia krótkoterminowa i długoterminową, a także terapia par.
Praktyka mieści się w ciekawej okolicy Poznania, wśród zieleni i zabytkowych budynków dzielnicy Łazarz, Grunwald.Słowa kluczowe:

gestalt, poznań, psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia, terapia

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 katalog stron internetowych e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs